Najniższe ceny Fifa 18

Sklep Platforma Cena Link
SCDKey Origin 202.00 PLN Przejdź do sklepu
G2A Origin 190.49 PLN Przejdź do sklepu
GamesDeal Origin 186.85 PLN Przejdź do sklepu
InstantGaming Origin 185.08 PLN Przejdź do sklepu
CDKey Origin 194.99 PLN Przejdź do sklepu
HRK Origin gra niedostępna Przejdź do sklepu
Kinguin Origin 188.02 PLN Przejdź do sklepu
SCDKey Xbox One 252.83 PLN Przejdź do sklepu
CDKey Xbox One 248.99 PLN Przejdź do sklepu

    Wrzesień dla fanów wirtualnej piłki nożnej może oznaczać tylko jedno - nowa odsłona legendarnego cyklu od EA. Tak, mowa o Fifie - tym razem z numerem 18. Już 29 września pojawi się nowa edycja najpopularniejszej gry traktującej o piłce nożnej. Tym razem patronem jest Cristiano Ronaldo, który pojawi się na okładkach wersji pudełkowych. Co ciekawe, Fifa 18 klucz aktywacyjny pojawi się także w wersji na nową konsolę Nintendo Switch (choć będzie to mocno okrojona wersja). Nową platformą pozwoli na grę niezależenie gdzie się aktualnie znajdujemy, a technologia użyta na tej przenośnej platformie będzie jedną z najbardziej rozwiniętych technicznie. W przypadku innych platform nie oczekujmy rewolucyjnych zmian - Fifa 18 zagości na PC, Xbox One, PS4.

Fani serii z pewnością zacierają ręce - nowa odsłona ma zaprezentować zmienioną mechanikę i poprawione modele graczy a także nowe funkcjonalności związane z wykonywaniem rzutów wolnych czy rożnych (te niestety zawiodły w poprzedniej odsłonie). Co więcej, pojawi się kontynuacja trybu kariery, którą rozpoczęliśmy w Fifie 17. Tym razem nasz protagonista Alex Hunter rozpocznie karierę jako reprezentant Anglii - czy zdoła wejść na szczyt i zdobyć mistrzostwo z nowymi partnerami z drużyny? Jakie przeciwności losu na niego czekają i czy uda się nam sprostać wymaganiom selekcjonera? Tego przekonamy się już we wrześniu, ogrywając nową odsłonę serii.


Poza trybem kariery, Fifa 18 klucz aktywacyjny zaoferuje sprawdzony FUT, karierę jako menadżer oraz możliwość rozgrywania szybkich meczów czy turniejów. Nowa odsłona być może nie będzie innowacją, ale na pewno stanie się sprawdzonym tytułem must have dla każdego fana wirtualnej piłki nożnej. Granie w sieci czy też kanapowe turnieje - to wszystko powróci już 29 września 2017 roku pod osłoną gry Fifa 18.

Co nowego w FIFA 18?

    Wydawca gry Electronic Arts zapowiada że większa aktywność oraz inteligencja piłkarzy przełoży się na jeszcze większy potencjał rozgrywki w ofensywie. Mimo, że dzięki silnikowi Frostbide w FIFA 17 mieliśmy zupełnie odmienioną sposób gry w ataku to nowa seria ma dać jeszcze więcej sposobów kontrolowania piłki przez piłkarzy czy konstruowania gry pozycyjnej. Koordynacja wybiegania zawodników z naszej drużyny wraz z markowaniem rajdów, wymiennością pozycji i przywoływania kolegów do pomocy to tylko niektóre z nowych możliwości. Rozgrywanie meczów które wyglądać będą jak w telewizji wraz z ikonami takimi jak Maradona czy Thierry Henry i zmaganie sie w trybie Droga do Sławy - to wszystko możliwe będzie z FIFA 18 klucz aktywacyjny. Uwagę również zwrócić uwagę graczy na zapowiadaną najbardziej realistyczną oprawę meczów w całej historii serii FIFA. Od najbardziej szczegółowo odwzorowanych aren piłkarskich, charakterystycznej murawie wraz z oprawami meczowymi, wyrywaniem trawy na boisku przez piłkarzy podczas wślizgu aż do ulepszonych komentarzy dynamicznie reagujących na wydarzenia podczas meczu - takiej autentyczności i odwzorowania futbolu nie może przegapić żaden fan. 

Mimo, że do premiery zostało jeszcze trochę czasu to wiemy już kilku potwierdzonych informacjach odnośnie FIFA 18. Nie będzie ligi chińskiej, za to pojawi sie 3 liga niemiecka. Patrząc na głosowanie fanów które odbyło sie wcześniej, na miejscu pierwszym była właśnie liga chińska - jedna EA Sport zadecydował inaczej i nowe drużyny zobaczymy właśnie z 3 Bundesligi. Na pewno informacja odnośnie zamiany legend na ikony wzbudziła najwięcej emocji wśród fanów, a z nowych kart które mogą się pojawić to m.in Diego Armando Maradona.

Wszystko co dziać się będzie na boisku będzie bardziej naturalne bowiem zainstalowano nowy system pozwalający przechodzić z jednej animacji w kolejna. Zawodnicy będą biegać jeszcze bardziej realistycznie, w samej grze widać ma być dużą różnicę do poprzednich serii. Największą zmianę zauważyć będzie można w podaniach prostopadłych, piłkę kierować będzie można bowiem z większą możliwością wyboru kierunków. W grze w ataku zmienić się maja również wykończania akcji, strzały z pierwszej piłki oraz finezyjne uderzenia. 

Ikony zamiast legend

    Fani gry FIFA 18 klucz aktywacyjny będą mogli zaobserwować duża zmianę jeśli chodzi o legendy. Zmienią sie one bowiem w ikony i do dyspozycji graczy będzie kilka nowych historycznych piłkarzy. Diego Armando Maradona z pewnością dla wielu osób będzie świetnym atakującym, prawdziwa legenda i najlepszy zawodnik drużyny Arsenalu - Thierry Henry - wydawać się będzie idealnym wyborem na bok ataku. Nie można zapomnieć o jednym z najlepszych bramkarzy w historii Lew Jaszyn - to może być jeden z najlepszych bramkarzy w grze. Ostatnią znaną już oficjalnie ikoną do gry będzie nie kto inny jak Pele.. Szykują się niezapomniane emocje.


Jakie wydania gry są do kupienia?

FIFA 18 klucz aktywacyjny będzie wydana w trzech wersjach - standardowym, Ronaldo oraz ikony. Wersja standard daje nam Cristiano Ronaldo na wypożyczeniu, 5 dużych złotych paczek oraz 8 strojów FUT. Dzięki wersji z Ronaldo dodatkowo otrzymam 15 paczek oraz 3 dni wcześniej dostęp do gry.  Wersja Ikony daje nam 40 paczek oraz możliwość wypożyczenie piłkarza z drużyny tygodnia. Najważniejszy wydaje się, że jest dostęp przed premierą do gry bowiem wraz z kluczem do FIFA 18 możemy cieszyć się rozgrywka przed oficjalna premierą.

Już teraz sprawdź Fifa 18 klucz aktywacyjny i przygotuj się na rozpoczęcie nowej piłkarskiej przygody na ekranie swojego monitora. Miej też na uwadze Fifa 18 cena - z nami łatwiej określisz moment, kiedy warto zakupić tytuł. Nie pozostaje nam nic innego, jak zaprosić do śledzenia wątku o Fifie 18 i czekać na premierę - być może już we wrześniu spotkamy się na zielonych wirtualnych murawach!


Origin

Xbox One

Wymagania minimalne:

OS: Win 7 64

CPU: Core i3-2100 3.1GHz / Athlon II X4 620

RAM: 1 GB

GPU: GeForce GTX 650 1GB / Radeon HD 5770 1024MB

HDD: 15 GB