Najniższe ceny Gears Of War 4

Sklep Platforma Cena Link
G2A Xbox One 104.80 PLN Przejdź do sklepu
Kinguin Xbox One 122.06 PLN Przejdź do sklepu
SCDKey Xbox One 159.05 PLN Przejdź do sklepu
GamesDeal Xbox One gra niedostępna Przejdź do sklepu
InstantGaming Xbox One 107.29 PLN Przejdź do sklepu
HRK Xbox One gra niedostępna Przejdź do sklepu

Wszyscy, którzy myśleli, że słynny Marcus Fenix znany z poprzednich odsłon serii Gears of War zakończył swoją karierę - nic bardziej mylnego. Wprawdzie w najnowszej odsłonie Gears of War 4 wcielamy się w jego syna, JD Fenixa, Marcus pojawia się jako postać drugoplanowa, ratując z opresji grupę młodych wojaków stawiających czoła nowej pladze.

Gears of War 4 to znana seria strzelanki FPS, która nie zna słowa przesada - mnóstwo krwi, mnóstwo potworów do ubicia, a to wszystko w ciekawej i dopracowanej otoczce. Dla tej gry wielu graczy zakupiło Xboxa One, jednak nie jest to produkcja dedykowana tylko na konsole - gracze posiadający PC z Windows również mogą wcielić się w rolę JD i walczyć z nową plagą. Wystarczy sprawdzić ceny kluczy aktywacyjnych Gears of War 4 i zacząć zabawę.

Zapraszamy już teraz do sprawdzenia Gears of War 4 i do skorzystania z najtańszej oferty. Nowa flagowa strzelanka od Microsoftu to godny uwagi tytuł na wiele godzin (zarówno kampanii singleplayer, jak i w multiplayerze). 

Xbox One