Origin


Klucze Origin to jest to, co interesuje Cię najbardziej? Doskonale się składa, bowiem właśnie takie kody chcemy Ci zaproponować! W naszym szerokim monitoringu cen prezentujemy w pełni bezpieczne i oficjalne dostępy do Origin, dzięki którym zapewnisz sobie wiele godzin, dni, tygodni niesamowitej rozrywki.

Platforma internetowa bo tak należy określić Origin stworzona została przez zespół Electronic Arts, a umożliwia kupno i pobranie gier od tego producenta. Electronic Arts można również zestawić jako czołowego wydawcę i dystrybutora gier komputerowych. Szeroka gama gier od EA oferuje niezliczone ilości godziny rozrywki na konsole i komputery. Tak jak w przypadku Steam pobranie gry następuję przez zainstalowanie klienta Origin i dodanie klucza gry. Origin to nie tylko platforma internetowa, to także ogromne centrum w sieci zrzeszające miliony graczy z całego kuli ziemskiej. Dzięki Origin klucze można założyć i sprofilować swoje konto, poznawać i kontaktować się ze znajomymi z klanu czy dzielić się swoimi osiągnięciami z gier w społeczności czy poprzez integrację z facebook, xbox live czy PS. 

List Grid

Klienta Origin będzie musiał zainstalować każdy, kto zdecyduje się na wyszukiwanie i kupno Origin klucze, gdyż ten program umożliwia graczom dodanie klucza, zweryfikowanie danych oraz pobranie gry. Poprzez klienta mamy również do dyspozycji chat oraz listę naszych znajomych. Całość procesu aktywacji cdkey nie jest skomplikowane i nie powinno sprawiać trudności nawet początkującym graczom i użytkownikom Origin..

Klient Origin nie mógłby poprawnie działać, gdyby nie użycie do dystrybucji cyfrowych wersji Origin. Zastosowanie takiej formy dystrybucji kodów aktywujących grę spowodował, że ich ceny również są mniejsze porównując te wypalane na nośniku. A to dlatego, że wysyłane są wprost na adres email - wszystko odbywa się za pomocą internetu i komunikacji przez komputer. W naszym serwisie udostępniamy monitoring tylko stron takich które taką formę wysyłki stosują dzięki temu możemy zaproponować niskie ceny kupna. Argumentów za korzystaniem z Origin klucze, jest sporo a jednym z nich jest fakt, że gry aktywowanych w taki sposób nie można zgubić lub zniszczyć, a w przypadku usunięcia można pobrać grę ponownie. Na pewno dla niecierpliwych graczy którzy nie chcą czekać na to, aż nośnik dotrze woleliby kupić cyfrowy klucz i bez wychodzenia z domy aktywować grę. Dokładając do tego niskie ceny jakie możemy zaproponować porównując sklepy - jest to bez problemu możliwe dla wszystkich.

Dla Twojej pewności pozwolimy sobie podkreślić, iż oferowane w naszej porównywarce cen Origin klucze pochodzą w 100% z legalnych i oryginalnych źródeł. Dbamy też o pełen profesjonalizm w obsłudze Klienta, tak by każdy z kupujących u nas graczy był maksymalnie zadowolony z transakcji i wracał do nas po kolejne aktywacje Origin.

Ponadto cechą, która nas wyróżnia jest z całą pewnością bardzo szybko działający system monitoringu cen. Staramy się, żeby gromadzone przez nas ceny odpowiadały rzeczywiście temu co w danej chwili oferuje sklep. Co więcej, błyskawiczna wysyłka Origin klucze ma miejsce bez względu na to czy jest środek nocy, weekend czy Boże Narodzenie. Zapraszamy zatem na zakupy już teraz, bo po co czekać kiedy można od razu zacząć grać!