Steam


Steam to Twoja ulubiona platforma do gier? Chcesz odkryć jej możliwości w pełni? Masz już upatrzoną grę, ale jeszcze tylko potrzebne są Ci Steam klucze, by zacząć podbijać wirtualny świat? Jesteś w dobrym miejscu!

Dystrybucja gier może przebiegać w różny sposób zależnie od platformy, jednak Steam jest jedną z najpopularniejszych która działa od 2003 roku. Opracowana przez firmę Valve Games do dyspozycji graczy dają bardzo bogatą bibliotekę gier. Steam to też swojego rodzaju środowisko, platforma zrzeszająca fanów gier i pozwalające na dyskusje o wrażeniach, poradach czy pomoc w rozwiązywaniu problemów. 

To właśnie u nas masz możliwość sprawdzić ceny gier na steam, a potem szybko i bezpiecznie na stronach sklepu Steam klucze aktywacyjne. Po sfinalizowaniu transakcji dotrą do Ciebie w kilka minut – bez względu na porę dnia i nocy. Wszystkie oferowane przez nas miejsca do zakupu steam są w pełni legalne i oryginalne. Nie musisz się bać o wiarygodność – mamy spore doświadczenie w temacie gier i elektronicznej rozrywki. Każdego dnia nasz zespół sprawdza opinie od graczy dotyczące sklepów - również i Ty możesz dołączyć do tego zadowolonego grona. Jesteś na to gotowy? 

List Grid

Jeśli nasza transakcja dobiegła końca i mamy klucz na emailu, w celu aktywacji gry steam trzeba mieć zainstalowany klienta. Najlepiej pobrać instalator z oficjalnej strony platformy. Po uruchomieniu instalatora, akceptacji zasad, lokalizacji powinniśmy z pomyślnością ukończyć proces instalacji. Do pełnej aktywacji należy jeszcze stworzyć nowe konto wybierając unikalny login który w przyszłości będzie identyfikował konto. Steam klucz oraz zbierana biblioteka gier będzie bardziej bezpieczna jeśli wybierzemy odpowiednio trudne hasło oraz pytanie pomocnicze które w razie problemów ułatwi nam proces przypomnienia. Aby kupiony klucz steam aktywować w platformie należy go do niej dodać. W programie należy wybrać dodaj grę i wybrać opcję aktywacja konta. Po zaakceptowaniu umowy należy podać zakupione steam klucz i proces aktywacji powinien się rozpocząć. Warto pamiętać, że w prezentowanych w naszej porównywarce cen ze sklepów przychodzą na podawany podczas transakcji adres email. Klient Steam powinien wykryć, że podawany przez Was klucz odpowiada konkretnej grze i udostępni możliwość pobierania tytułów. Po skończeniu wszystkich kroków w oknie aplikacji klienckiej można śledzić proces instalacji. Jeśli podczas instalacji nie pojawią się błędy gra będzie gotowa do uruchomienia.

W październiku 2012 Valve postanowiło rozszerzyć ofertę dotyczącą oprogramowania tworząc system StesamOS służący do uruchamiania gier na dystrybucji Linux a konkretnie Debian. Przewagą tego rozwiązania jest fakt, że zostało przygotowane w formie open source i każdy może czerpać korzyści z rozwijania i modyfikowania systemu do własnych potrzeb. Instalacja systemy nie powinna sprawiać trudności a wymagania sprzętowe również nie są wygórowane. Producent zapowiada udostępnienie nowych funkcji jak blokada rodzicielska czy możliwość strumieniowania gier z platformy Windows oraz OS X w celu obsługi gier niekompatybilnych.

Jeśli tylko chcecie poznać jeszcze więcej szczegółów, co do tego jak sprawnie i bezpiecznie zakupić Steam klucze – zapraszamy do sprawdzenie monitorowanych przez nas pozycji. Nasz system pobiera najnowsze ceny raz dziennie, a przy nowych grach tak szybko, jak tylko to możliwe – byś jak najszybciej mógł zacząć podbijać świat gier za pośrednictwem platformy Steam i pokazać innym graczom na co Cię stać.