Xbox One


Gry na Xbox to pasjonująca rozrywka, lubiana przez miliony ludzi na całym świecie. Również należysz do tego grona i czujesz, że czas odkryć nową grę pobraną cyfrowo z platformy od Microsoftu? Nie martw się – w naszej porównywarce cen znajdziesz oryginalne aktywacje do Xbox w bardzo dobrych cenach. Zawsze z legalnego źródła i zawsze bezpiecznie przesyłane. Nie musisz zatem już się martwić skąd wziąć klucze do Xbox by spędzić emocjonujący wieczór ze znajomymi na rozrywce – to wszystko korzystając z sklepów monitorowanych przez nasz serwis!

List Grid

Jak wykorzystać w pełni korzyści płynące z Xbox?

Xbox Live został założony przez Microsoft jako platforma do rozgrywki t trybie online. Wersja na Xbox 360 dostępna była już w 2005 roku, a naturalnie wraz z powstaniem ulepszonej konsoli Xbox one w 2013. Co ciekawe, system ten został rozszerzony na platformy Windows i dzięki temu możliwość grania na tych systemach była możliwa. Wraz z inicjatywą Microsoftu, że platforma ma być dostępna wszędzie w planach jest rozszerzenie działania również na palmtopy i urządzenia mobilne. Jeśli mówimy już o urządzeniach mobilnych to producent nie zapomniał o wsparciu dla tych urządzeń i pełna integracja z xbox live możliwa jest również przez telefony z systemem Windows Phone! Xbox klucze potrzebne są do aktywacji i dodania gier dla waszych konsol, jednak warto również pamiętać o tym, że w odróżnieniu od Steam czy Origin w Xbox potrzebujemy jeszcze dodatkowe subskrypcji, żeby cieszyć się grą w sieci. Forma subskrypcji nazywana jest Xbox Live i jest dostępna w dwóch formach. Niestety, wersja Free nie niesie za sobą zbyt wielu korzyści dlatego graczom którzy chcą spróbować swoich sił grając online konieczne będzie kupno Xbox Live Gold. Główną zaletą posiadania takiej subskrypcji jest dostęp do możliwości grania w sieci w każdą z gier którą uprzednio dodamy przez Xbox klucze. Posiadanie subskrypcji płatnej umożliwia dostęp do Games With Gold  - darmowe pobieranie gier z biblioteki.  Często za darmo można upolować nowe tytuły więc wydaje się, że inwestycja w konto gold powinna się zwrócić. Dzięki Xbox możemy rywalizować z znajomymi grając w tytuły takie jak FIFA, Call of Duty czy GTA. Z konta Xbox Live można korzystać zarówno na nowych konsolach Xbox One oraz tych starszych czyli Xbox 360.

Warto w kilku słowach powiedzieć o kilku parametrach które charakteryzują grę na konsolach. Każdego zapalonego gracza z pewnością interesują szybkie dostępy do Xbox ale również sposób w jaki działają punkty zbierane za osiągnięcia podczas rozgrywki. Pierwszą grą która wprowadziła punkty był Halo 2, a cały smaczek w systemie punktów polega na rywalizacji z innymi użytkownikami o jak najwyższe pozycje w rankingu. Podczas gry korzystając wcześniej z aktywacji Xbox klucze możemy zdobywać punkty z wykonywanie zadań, misji czy wykonania wyzwań podczas fabuły gry.

Interfejs w konsolach Xbox One przeszedł znaczną zmianę porównując do starszych edycji i wyglądem oraz użyciem systemy kafelkowego przypomina system Windows. Znalezienie odpowiedniej opcji nie powinno zająć dużo czasu, ale z początku do kafelkowego układu trzeba się po prostu przyzwyczaić. Dla fanów opcji społecznościowych nowy interfejs powinien przypaść do gustu gdyż funkcji tych jest sporo. Nowe konsole, które wprowadził Microsoft charakteryzują sie cichym działaniem oraz tym, że zajmują bardzo mało miejsca. Mając już wiedzę jak działają subskrypcie xbox, wiedzy czego możemy spodziewać się po nowych konsolach brakuje Ci pewnie xbox kluczy najnowszych gier?

Polecamy nasz serwis porównywania cen gier Xbox również dlatego, iż możesz dokonać zakupu bez względu na porę dnia czy roku – świątek, piątek czy niedziela - dotrą one do Ciebie na wskazany e-mail błyskawicznie po dokonaniu transakcji. To duże udogodnienie, za które docenia wersje cyfrowe gier cała rzesza wiernych klientów. Dzięki naszej porównywarce cen staramy się dać dostępy do cyfrowej zawartości Xbox tak łatwo jak to tylko możliwe i to w tak dobrych cenach. Również i Ty możesz dzisiaj dołączyć do tego zadowolonego grona! Nie ma na co czekać, skoro ten czas można wykorzystać na świetną rozgrywkę.